📅 27 februari 2026 
🕗 Aanvang: 20:00 uur 
🎭 Cabaret / Poëzie 
💶 Prijs: €19,50 (inclusief drankje) 

Koop nu je tickets

 Joost Oomen is een cabaretier, dichter en schrijver, bekend om zijn vermogen om met woorden te spelen en het publiek zowel te laten lachen als diep te raken. Zijn gedichten en voorstellingen hebben hem in de spotlights gezet, met lovende kritieken, zoals de ★★★★ van de Volkskrant voor zijn eerdere werk “Liefde in tijden van hopjesvla.” 

In Tot wie wij zijn duikt Oomen in de vraag wat kunst eigenlijk voor ons doet. In een tijd waarin kunst regelmatig onder vuur ligt, zowel als “linkse hobby” als elitair speelgoed, neemt Oomen je mee op een zoektocht naar de essentie van kunst. Hoe kan een gedicht, een schilderij of een muziekstuk je tot in je diepste ziel raken? Waarom worden we zo aangetrokken door kunst, terwijl anderen zich er ongemakkelijk bij voelen? 

Met zijn gebruikelijke humor, scherpzinnigheid en persoonlijkheid onderzoekt Oomen de rol van kunst in onze samenleving. Hij deelt ontroerende en grappige anekdotes over iconen uit de kunstwereld, van dichters en beeldhouwers tot musici en regisseurs. Tot wie wij zijn is niet alleen een pleidooi voor kunst, maar ook een scherpzinnige reflectie over de betekenis ervan in onze maatschappij. Verwacht een avond vol humor, diepgang en verrassende inzichten. 

Koop nu je tickets